«Трішки про себе.  Звати Катя Хорт. Професійний художник, одна з небагатьох, хто працює за спеціальністю. Навчалась в культосвітньому коледжі (м. Луцьк), та в Лісотехнічному у Львові. Після університету задумувалась над подальшою долею, пробувала себе у різних сферах: весільний декор, лозоплетіння, твістинг, але повернулась до малювання, і дуже рада цьому.

До розпису мене залучив львівський реставратор Віктор Рубай, працюю з ним уже 3 роки. Це один з найкращих майстрів в Україні, по реставрації бандур. Перший рік я малювала маленькі малюнки, пізніше почала вносити щось своє. Найпопулярніший на той час, був малюнок з калиною. Це єдиний малюнок, який я намалювала аж 7 разів. Але на кожній бандурі я добавляла щось нове, міняла розміщення всіх елементів, щоб бандури були по максимуму ексклюзивні. Зараз я з задоволенням беру складні замовлення, деколи масштаби роботи навіть лякають, але це для художника ніби підйом на Еверест. Часто бандуристи приносять свої ідеї, ми разом підбираємо колір, міксуємо декілька ескізів в один і створюємо разом той самий малюнок, який буде надихати музиканта на творчість.

Кожне замовлення для мене є важливим. Коли кидаю фото готової бандури замовнику, відчуваю себе ніби в школі біля дошки, все всередині ніби зупиняється, аж поки мені не відпишуть свій вердикт. Дуже радію коли пишуть своє захоплення від малюнку, адже я вкладаю свою душу і енергію в розпис.»

Модуль изображения

Контакти:

Телефон:
063-722-74-52

Facebook >>

Фото