«Ще з раннього дитинства, спостерігаючи за тим, як вишивала та ткала бабуся, в мене з’явився потяг до народного мистецтва, зокрема, малювання, художнього розпису. Спочатку розвивала свої вміння в ізостудії, потім в Чернігівському осередку НСМНМУ. Тривалий час навчала майстерності художнього розпису, лялькарства та писанкарства учнів Чернігівського центру народних ремесел для дітей та юнацтва. В художньому розписі віддаю перевагу акриловим та гуашевим фарбам, в лялькарстві використовую натуральні тканини, в писанкарстві — анілінові фарби. В орнаментиці та символіці писанкарства дотримуюсь традицій Сіверського краю. Образи створюю з власної уяви та досконало вивчаю історію українського мистецтва, де і черпаю нові творчі ідеї».

Член НСМНМУ, учасник різноманітних міжнародних конкурсів та фестивалів
2015 — лауреат премії ім. М.М. Коцюбинського.

Виставки художниці неодноразово відбувалися в Чернігівському обласному художньому музеї ім. Григорія Галагана, Чернігівському літературно-меморіальному музеї-заповіднику М.М. Коцюбинського, історичних музеях в м. Прилуки, м. Корюківка, м. Бобровиця.

Брала участь в міжнародних виставках, що проходили в рамках тижня мистецтв в Туркменістані (м. Дашогуз), республіканське свято «Александрія збирає друзів», «Слов’янський базар” (Білорусь), Італія (2005).

Модуль изображения

Контакти:

Телефон:
+38-093-580-44-15

Facebook >>

Статті про майстриню:

Фото