Аранжування

Аранжування

Курило Наталія Богданівна

Вчитель-методист ЛДМШ №7, бандуристка, композитор, аранжувальник. Засновниця квартету “Барви Львова”. В творчому доробку 9 книг творів для бандури:

 • «Бандурна веселка» (1 та 2 випуск);
 • «Соняшні барви» (1 та 2 випуск);
 • «Бандурні Алегорії» (1 та 2 випуск);
 • «Інтонації»;
 • «Бандурний розмай»;
 • «Бандурна мозаїка».

Всього понад 200 творів для бандури. Репертуар розрахований для вивчення учбової програми для дітей та студентів закладів різних видів акредитації.

>> Профіль у Facebook <<

Тел.: +38-067-713-79-29

Петрик Тетяна

Петрик Тетяна навчалась у Кременецькій музичій школі ім.М.Вериківського (клас бандури Гаврилюк О.О) з 2002-2007 року, у 2007 році отримавши свідоцтво про закінчення навчання у музичній школі вступила до Рівненського музичного училища по спеціальності «Музичне мистецтво» (клас бандури Свентах Т.В.), у 2011 році отримала диплом молодшого спеціаліста і у тому ж році вступила до Львівської національної музичної академії імені М.Лисенка(клас бандури Посікіра Л.К.). У 2016 році отримала ступінь магістра.

З 2019 року Тетяна Петрик зайнялась виданням збірок пісень у власному аранжуванні а саме:

 • «Мелодії кохання»;
 • «З бандурою у серці»;
 • «У любові є крила».

Стандара Богдана

Лауреат міжнародного конкурсу.ім. Г.Хоткевича, випускниця ХДУМ ім.Котляревського (клас Л.С.Мандзюк), викладач класу бандури 20+років ДШМ 4 ім.Леонтовича, м.Харків. Артист театру народної музики “Обереги”. Займається аранжуваннями сучасної популярної музики для бандури та інших інструментів для дітей та дорослих.

Марич Ліна Григорівна

Заступник директора Маневицької районної школи мистецтв (Волинська область), викладач-методист. Керівник двох творчих колективів, які ведуть концерну діяльність та є лауреатами різноманітних конкурсів: ансамблю бандуристів “Поліська фантазія” та інструментального гурту “Інтермеццо”. Займається аранжуванням музичних творів різних стилів, напрямків та жанрів як для бандуристів так і для ансамблів різного складу. Видано дві нотні збірки – “Популярна музика в перекладі для бандури”, Луцьк-2013 та “Бандурне намисто”, Луцьк- 2019.

>> Профіль у Facebook <<

Тел.: +38-097-472-63-55

Буга Ольга Павлівна

Лауреат Всеукраїнських та міжнародних конкурсів. Освіта – НМАУ ім. П. І. Чайковського (бакалаврат, магістратура, асистентура-стажування, творча аспірантура. Творчий керівник Федорова (Коханська) Л.В.

З 2019 р. викладач бандури та сольного співу у НМАУ ім. П.І. Чайковського. Засновниця та адміністратор  спільноти «Нотна бібліотека бандуриста»: https://www.facebook.com/groups/112289782713629/

Ідеолог та адміністратор сайту BanduraSpace. Автор та упорядник серії електронних збірок «Нотна бібліотека бандуриста» (аранжування та перекладення творів для бандури)

 • Вип. №1 «Старий рік минає» (грудень 2019 р.)
 • Вип. №2 «День Різдва» (січень 2020 р.)
 • Вип. №3 «Усе на світі від любові» (лютий 2020 р.)
 • Вип. №4 «Мамина любов» (березень 2020 р.)
 • Вип. №5 «Ой ходить сон» (квітень 2020 р.)

>> Профіль у Facebook <<

Відео:

Семеляк Андрій Володимирович

Лауреат міжнародних конкурсів, соліст оркестру хору ім..Г. Верьовки. Закінчив НМАУ ім.. П. Чайковського, де зараз проходить асистентуру – стажування. З 2013 по 2017 – старший викладач НПУ ім.. М. Драгоманова, керівник оркестрової групи «Червона калина». Колектив має звання Володаря Гран – прі міжнародного конкурсу. З 2006 по 2016 роки- керівник оркестру народних інструментів ансамблю пісні і танцю «Світанок». На сьогоднішній день концертуючий музикант – виконавець, диригент, аранжувальник.

Панасюк Іван Васильович

Лауреат Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів. У 2004 році закінчив асистентуру-стажування та аспірантуру Національної музичної академії України імені П.І. Чайковського з фаху «бандура».

З 2004 року – викладач кафедри народних інструментів НМАУ ім. Чайковського, з 2010 – в.о. доцента кафедри бандури. Кандидат мистецтвознавства, аранжувальник, концертуючий виконавець.

Аранжування та обробки авторських та народних пісень для солістів, ансамблів та капели бандуристів. (“Тече вода в синє море”, “Ожини”, “Сіла птаха”, “І шумить, і гуде”, “Ой там у Львові”, “Глибока кирниця”, “Іванку”, “Ой, верше, мій верше”, «Вже сонце низенько»), (“Нестримна течія”, “Галина-калина”, “Біда не в тім”, “Я піду в далекі гори”, “Тільки раз цвіте любов”, “Зелен клен”, «Не питай», «Мальви»).

Написано музику та аранжування твору для капели бандуристів на слова В.Сосюри “Так ніхто не кохав”, та 7 етюдів для бандури. Створення перекладень класичних і сучасних творів та вокальних аранжувань для бандури (А. Вівальді «Пори року», Ян Тірсен, Л. Коен).

>> Профіль у Facebook <<

Тел.: +38-067-332-03-11

Відео:

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://banduraspace.com/wp-content/uploads/index-top-photo.jpg);background-size: initial;background-position: center bottom;background-attachment: initial;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 400px;}