Кейс для бандури

Кейс для бандури

В даний кейс бандура поміщається з будь-яким чохлом. Це зроблено для того, щоб Ви після перельоту, переїзду лишали кейс в готелі і носили бандуру в чохлі.

Вага кейса – 9.5 кг. В багаж більшості авіакомпаній допускається вага – 23-24кг. З вашим інструментом буде 17 кг +-. Для полегшення проходження через термінали аеропортів, встановлені маленькі і міцні колеса. Встановлена надійна німецька фурнітура. Всі чотири замки кейса утоплені в корпус, щоб їх ненароком не відбили працівники аеропорту і мають захист від самовільного відкривання. Ручка має пружину, яка у спокійному стані притискає її до корпусу кейса з тією ж метою. На сьогодні, існує декілька моделей кейсу, наприклад: за бажанням, можливе вдосконалення у вигляді додаткової телескопічної ручки, для ще більшого комфорту під час транспортування, (підходить для дівчат).

Кейс може стояти, як вертикально, так і горизонтально. Конструкція кейсу протестована в багатьох перельотах, в тому числі, трансатлантичних і трансконтинентальних, де його перевантажували з рейсу на рейс і працівники аеропорту мали більше можливостей покидатись ним)))

Кейс виготовляєтся на замовленння, з урахуванням загальних характеристик та індивідуальних побажань замовника. Всі питання від вас чекатимемо в особистих повідомленнях.

P.S. Якщо кейс не переїдуть літаком, ваша бандура залишиться неушкодженою, бо автомобіль він повинен витримати. На все інше даємо гарантію.

Модуль изображения

Контакти:

Фото

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://banduraspace.com/wp-content/uploads/index-top-photo.jpg);background-size: initial;background-position: center bottom;background-attachment: initial;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 400px;}